Skip Navigation Linksصفحه اول > سایر > مجله اسبدوانی
مجله اینترنتی اسبدوانی
جدیدترین مطالب پربیننده ترین مطالب
اولین حراج اسب با موفقیت کامل انجام شد
نویسنده: سرویس خبری معاونت اسبدوانی تاریخ: 1386/06/11 بازدید: 3125
اولین حراج اسب با موفقیت کامل انجام شد

اولین حراج توسط بخش خصوصی در ایران انجام شد. در این مراسم پرشکوه که با حضور خبرنگاران وعکاسان وانبوه جمعیتی که از تهران و شهرستانها شرکت نموده بودند 41 رأس اسب به حراج گذاشته شد که 40 رأس آن بفروش رسید .این حراج با مدیریت بسیار خوب اداره و نحوه برگزاری بنابر اظهار مردم بی نظیر بوده است.
در این مراسم پرشکوه ابتدا با قرائت آیاتی از کلام ا... آغاز و سپس معاونت اسبدوانی آقای محمود خراسانی به حضار خوش آمد گفت و از حضور آنها تشکر نمود . سپس آقای دکتر واردی نایب رئیس فدراسیون مطالبی پیرامون حراج ومسابقات تهران بیان داشت آنگاه سفیر استرالیا به سخنرانی پرداخت و ضمن تشکر از خرید اسبها از استرالیا ،ویژگی اسبهای استرالیا را برشمرد و اظهار امیدواری کرد که دوطرف بتوانند در این رابطه با یکدیگر همکاری بیشتری را داشته باشند که پس از سخنرانی ، وی مورد تشویق قرار گرفت سپس آقای مهندس تابش ریاست فدراسیون ضمن خوش آمد گویی به مردم از معاونت اسبدوانی قدردانی و اظهار داشت این حرکت بسیار اصولی و بایستی تداوم یابد و اعلام نمود که بایستی تحت نظر معاونت اسبدوانی سازمان حراج با مشارکت بخش خصوصی شکل پذیرد و دومین حراج تا قبل از پایان مسابقات اسبدوانی تهران برای اسبهای داخلی وارداتی که از قبل وارد شده اند انجام پذیرد.

 
های وب HiWeb
 
 
□ آمار بازدیدکنندگان

آنـلاین: 128
تاکنون: 24,127,080 بازدید

تمام حقوق برای معاونت اسبدوانی محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است. 1389 Design & Power by TAATSolution